På fredag SMELLER det på Sandved
A-lag herrer skal ut i en sykt viktig kamp på fredag hvor vi kjemper helt i toppen, og sikter mot opprykk til 4. div. Den viktigste brikken som står i veien for opprykk nå, er nettopp Sandved som ligger på førsteplass, 6 poeng foran Bogafjell, men med en kamp mer spilt.
Guttene trenger Bogafjellfamiliens støtte når de reiser HEILT te Sandved for å kjempe til seg 3 poeng.
Til tider har hjemmekampene vært svært godt besøkte (spesielt når solen skinner og temperaturen er god) Men på fredag folkens…. På fredag…… da trenger de virkelig støtten vår.
Sandnesposten lover for øvrig sol og 15 grader.
La oss i sammen ta med oss lagene våre og lage Bogafjellfest på Sandved, la oss farge de grønnkledde svarte og hvite, lag et arrangement i spond for ditt lag. Finn fram flagg, paraplyer, bjeller, trommer, vuvuselar, roperter, høye positive stemmer og ikke minst, en sykt god stemning, sånn så bare vi kan!!!
La oss samle en helt syk heiagjeng og reise på kamp for å gi guttene en fantastiske støtte.
Arnt Ove har uttalt seg til Sandnesposten at «vertene har en liten fordel med gressbanen»
La oss utligne den fordelen med at guttene føler de spiller på hjemmebane. Han innrømmer videre at han kjenner nervene litt ekstra foran en sånn en type kamp, men at han har tro på seier.